Bielizna dla kobiet

W 2000 roku niektórzy ludzie nosili stringi z obniżonymi biodrami i celowo odsłonili je na wierzchu spodni. Doprowadziło to do powstania wielu wzorów stringów przeznaczonych do noszenia w ten sposób, które zostały ozdobione klejnotami i motywami z tyłu. Na początku XXI wieku stringi stanowiły 31% rynku bielizny damskiej.

Stringi damskie – czy są wygodne?

Rodzaje stringów obejmują tradycyjne stringi, lateksowe, bawełniane lub ozdobne. Każda kobieta z całą pewnością znajdzie coś dla siebie. Istnieje wiele pośrednich rodzajów stringów między pełnym zakryciem z tyłu a sznurkiem z tyłu. Stringi są dostępne z szerokiej gamy materiałów, w tym jedwabiu, lateksu, bawełny, mikrofibry, satyny, nylonu lub koronki. Istnieją również nowatorskie projekty dla obu płci, które mają kształty dopasowane do genitaliów lub zapewniające humorystyczne efekty wizualne. Najważniejszą różnicą między stringami przeznaczonymi dla mężczyzn i kobiet jest kształt przedniej części ubioru. Często, ale nie zawsze, męskie stringi będą miały pionowy szew, aby stworzyć kształt i przestrzeń dla męskich narządów płciowych.

Bielizna dla kobiet

Stringi damskie są zazwyczaj wykonane w bardzo solidny sposób – sprawdź – https://obsessive.com/pln_pl/stringi . Równoważna część kobiecych stringów jest zwykle płaska i bezszwowa. Jednak materiał jest zwykle grubszy w obszarze, w którym przykrywa on narządy płciowe kobiety. Styl stringów składa się z elastycznego sznurka. Od połowy lat dwudziestych striptizerki i egzotyczne tancerki na Zachodzie zaczęły nosić tego typu bieliznę, ponieważ jest ona bardzo seksowna i pobudzająca wyobraźnię. Ponieważ w talii nie ma materiału, sznurek w całości eliminuje linie majtek, które tworzą stringi i inna bielizna. Sznurki w kształcie litery C są również przeznaczone do stosowania jako stroje plażowe. Bielizna ta jest wygodna i komfortowa.