bluza streetwear młodzieżowa

Bluza, którą trzeba mieć w swojej szafie

Praktycznie w każdej męskiej garderobie znajduje się przynajmniej jeden egzemplarz męskiej bluzy. Ten rodzaj odzieży uwielbiają zarówno młodzi panowie, jak i dojrzali mężczyźni. Dlaczego? Męskie bluzy są wygodne, uniwersalne i łatwo można je dopasować do wielu stylizacji. Ponadto, sprawdzają się o każdej porze roku. Jaką więc bluzę warto mieć w swojej garderobie?

Klasyczny kolor

Bluzy streetwear wyróżniają się tym, iż łatwo można dopasować je do wielu stylizacji. Dlatego też, projektanci najchętniej proponują swoim klientom bluzy w kolorach czerni, szarości, brązu lub beżu, które idealnie sprawdzają się zarówno do jeansów, chinosów czy spodni dresowych.

Minimalistyczne dodatki

Bluzy młodzieżowe streetwear najczęściej wyróżniają się wieloma i ciekawymi ozdobnikami. Najlepiej jednak nie przesadzać z ilością dodatków i wybrać te modele, które np. posiadają jeden aczkolwiek bardzo zwracający na siebie uwagę element. Wszelkie dżety, hafty, naszywki są jak najbardziej mile widziane. A jeśli męskie bluzy nawiązują do patriotycznych motywów – tym bardziej warto je mieć w swojej szafie.

Odpowiedni rozmiar

To niezwykle ważne, przy zakupie odpowiedniej bluzy męskiej. Bluzy męskie powinny być luźne i komfortowe, jednak kupowanie rozmiaru większego nie jest wskazane. Zdecydowanie lepiej prezentuje się bluza, która świetnie podkreśla ramiona oraz kończy się w okolicach bioder. Taki model zdecydowanie warto mieć tej jesieni w swojej szafie.