Bluzy męskie z kapturem – jak je nosić, by wyglądać modnie?

Bluza z kapturem męska od dobrych kilkudziesięciu lat wiedzie prym na polskich ulicach. Wielu panów bardzo ceni sobie tą część garderoby za wygodę, komfort i możliwość dostosowania jej do naprawdę wielu, ciekawych stylizacji. Jakie nosić bluzy z kapturem by wyglądać modnie? Jakie modele komu pasują?

Bluzy męskie z kapturem i ich szeroki wybór

Zarówno światowi projektanci mody, jak i popularne sieciówki oraz małe butiki z odzieżą męska mają przynajmniej kilka rodzai bluz z kapturem. Można tam znaleźć modele oversizowe, dopasowane, w klasycznych, jak i bardzo żywych kolorach, ozdobione praktycznymi dodatkami, jak i takie, które mają na sobie wiele, ciekawych dekoracji. Młodzi panowie najczęściej wybierają bluzy tzw. sportowe – pochodzące od znanych sportowych marek ze znanymi na całym świecie „logo”. Panowie dojrzali, którzy ogromną uwagę przywiązują do swojej garderoby, szukają bluzy z kapturem, która będzie wykonana z nienagannych materiałów oraz którą można ubrać także do eleganckiej stylizacji. Takie w swojej kolekcji mają nawet słynne sklepy z garniturami.

Modne motywy na bluzach

Bluzy męskie z kapturem jak wspomniano wyżej mogą opiewać o różnorodną grafikę i printy. Bardzo modna jest obecnie bluza z kapturem męska w holograficzne wzory lub motywy geometryczne. Ciekawym i trafnym wyborem (szczególnie tej wiosny i zimy) będą bluzy z różnorodnymi postaciami z bajek lub znanych filmów.

Dużo ciekawych bluz męskich z kapturem można znaleźć na Dstreet.pl.