szyte buty na wymiar

Buty szyte na miarę

Męskie obuwie szyte na miarę to rodzaj bardzo luksusowego obuwia. Jest trwałe, uszyte z jak najlepszych materiałów i służy swojemu właścicielowi przez wiele długich lat.

LUKSUSOWE MĘSKIE OBUWIE

Męskie obuwie wykonane na miarę rządzi się innymi prawami niż damskie pantofle. Ten rodzaj obuwia jest wykonany zawsze ze skóry naturalnej i to skóry jak najwyższej jakości. Męskie luksusowe buty są bardzo wygodne i na ogół wykonuje się je na konkretną nogę.

KTO WYKONUJE LUKSUSOWE OBUWIE?

Buty szyte na miarę robione są ręcznie w specjalnych pracowniach. Pracownie mają wieloletnie i rodzinne tradycje. Za granicą, miastami gdzie tego rodzaju pracowni jest kilka, są: Paryż, Londyn i Rzym. Natomiast u nas w Polsce jest też niewiele takich rodzinnych obuwniczych biznesów, które oparte są na wieloletnich tradycjach. Buty na zamówienie z tego miejsca są  idealne, ładne, eleganckie, komfortowe i wykonane z jak najlepszych materiałów.

INDYWIDUALNE DOPASOWANIE

Buty na zamówienie są zawsze dobierane indywidualnie, wszystko zależy od stylu, gustu i potrzeb osoby, która dane buty zamawia. Buty dopasowane są kolorystycznie, fasonem i przede wszystkim rozmiarem.

Razem z klientem omawia się wszelkie szczegóły i drobne detale, które sprawią, że buty będą inne, indywidualnie wybrane przez danego klienta. Stopa osoby zamawiającej jest bardzo dobrze wymierzona, wzięte są pod uwagę wszystkie poprawki ortopedyczne, wysokość obcasa, grubość podeszwy. Dzięki temu zamówione obuwie pasuje na stopę jak ulał i nie powoduje żadnych obtarć.

PRZEZ JAK DŁUGI CZAS WYKONYWANA JEST USŁUGA?

Obuwie szyte na zamówienie jest obuwiem wykonanym jak najlepiej, dlatego cały proces produkcji trwa około 6 tygodni. Cały czas buty są przymierzane i nanoszone są wszelkiego rodzaju poprawki. Końcowy efekt ma być taki, że obuwie ma pasować jak ulał.