Bluzy

Wyglądaj dobrze zawsze i wszędzie

Wyglądaj dobrze zawsze i wszędzie

Czas pandemii sprawił, że o wiele więcej czasu spędzamy w domu. Zdalne nauczanie i praca sprawiają, że tak naprawdę wszystkie obowiązki możemy wykonać na naszym laptopie, nie opuszczając strefy naszego łóżka. Praktycznie cały dzień spędzając w piżamie, bo po co się starać skoro nikt nas nie widzi. A to nie prawda.

Kiedy warto nosić bluzy?

Kiedy warto nosić bluzy?

Choć bluzy męskie i młodzieżowe kojarzą się głównie z dziecinną odzieżą, to jednak ich zastosowanie jest niezwykle szerokie i uniwersalne. Nic dziwnego zatem, że znajdują swoje miejsce nie tylko w szafie młodzieży, lecz też u zupełnie dorosłych facetów. W jakich okolicznościach można zatem nosić na sobie bluzy? Kwestia użytkowa Nie da się ukryć, że ogromna Continue reading Kiedy warto nosić bluzy?

Bluzy sportowe marki Nike

Bluzy sportowe Nike to na pewno idealny wybór dla każdego, kto lubi niezobowiązujący styl lub po prostu połączenie elegancji z odrobiną nonszalancji. W takim wypadku na pewno doskonałym pomysłem będzie więc bluza sb, która może być noszona na wiele różnych sposobów w wielu interesujących stylizacjach. Między innymi łączyć ją można z: spodniami sukienkami sportowymi ubraniami Continue reading Bluzy sportowe marki Nike