Moda damska

Jakie są największe zalety markowych ubrań?

Jakie są największe zalety markowych ubrań?

Warto wiedzieć, że obecnie bardzo duża liczba osób zastanawia się czy lepszym rozwiązaniem będzie postawianie na zakup jednej bluzy renomowanego producenta czy trzech egzemplarzy z sieciówki. Dlaczego warto postawić na pierwszą wspomnianą opcję?

Modna i stylowa odzież damska dla każdej kobiety

Modna i stylowa odzież damska dla każdej kobiety

Trendy w branży odzieżowej zmieniają się w bardzo szybkim tempie, dlatego też tak wiele kobiet ma duży problem, aby przygotować oryginalne i niepowtarzalne kreacje. Aby wybrać modne ubrania damskie należy kierować się nie tylko aktualnymi trendami, ale również własnymi preferencjami. Odzież damska w klastycznym stylu W każdym sezonie modna jest odzież damska w klasycznym wydaniu. Continue reading Modna i stylowa odzież damska dla każdej kobiety

Buty kowbojki. Jak to się zaczęło?

Buty kowbojki. Jak to się zaczęło?

Słysząc słowo: „kowbojki” można by wysnuć przypuszczenie, że są to buty noszone wyłącznie na Dzikim Zachodzie i że to właśnie tam jest ich miejsce. Jak to jednak bywa w świecie mody, i ten rodzaj obuwia rozkochał w sobie serca wielu Europejek. Kowbojki damskie są wygodne i uniwersalne. Mogą pomóc w stworzeniu oryginalnej i przyciągającej wzrok Continue reading Buty kowbojki. Jak to się zaczęło?

Raj markowych ciuchów

Raj markowych ciuchów

Kilkadziesiąt lat temu kupowanie odzieży „z drugiej ręki” kojarzyło się z ubóstwem lub sposobem na oszczędność pieniędzy. Dziś w second handach ubierają się nawet sławne gwiazdy filmowe. I nie dlatego, że mogą kupić tam bluzkę, czy spodnie, których cena nie przekracza 10 zł. Ciucholandy to istne kopalnie markowej odzieży!

Czego nie może zabraknąć w szafie małych dziewczynek?

Czego nie może zabraknąć w szafie małych dziewczynek?

Dziewczynki podobnie jak ich mamy uwielbiają się stroić. Już nawet idąc do przedszkola, często same wybierają to, co akurat danego dnia chcą na siebie włożyć. W większości przypadków zależy im, by były to rzeczy niezwykle ciekawe, z wielką ilością ozdobników, kolorów oraz dodatków. Jakich rzeczy nie może zabraknąć w szafie dziewczynek?