Flausz tu i flausz tam, czyli jak płaszcze flauszowe podbiły Polskę.

Flausz to obecnie dość modny oraz przyjemny materiał, używany głównie do produkcji okryć wierzchnich. Tkanina ta jest idealna na zimniejsze dni roku, gdyż zapewnia dużo ciepła. Sprawdzi się świetnie na zimę oraz późną jesień i wczesną wiosnę.

 

Idealna okazja do bycia elegancką.

Płaszcze flauszowe to jeden z najnowszych trendów mody. Coraz częściej pojawiają się one na wystawach sklepowych i coraz częściej widujemy ubrane w nie znane osoby. Okrycie to pięknie współgra z eleganckimi stylizacjami. Przy dodaniu sukienki, stylowej fryzury i butów na obcasie mamy gwarancję świetnego wyglądu, a podczas spaceru na pewno nie obejdzie się bez spojrzeń osób trzecich.

 

Stylizacja na co dzień.

Płaszcz flauszowy można także z powodzeniem łączyć ze zwykłymi stylizacjami. Sprawdzi się on idealnie podczas zwykłych spacerów, wyjść do kina czy do pracy. Taki outfit na pewno nie zostanie niezauważony przez znajomych czy współpracowników, więc jeżeli nie chcemy otrzymywać komplementów lepiej wybrać coś innego.

 

Styl sportowy? Czemu nie?

Jest to również świetny i prosty sposób na, tak zwaną, sportową elegancję. Wystarczy ubrać sportowe buty, zwykłe spodnie oraz płaszcz, a nasza stylizacja stanie się hybrydą elegancji i luzu. Warto również wypróbować różne fasony okrycia. Ostatnio modne stały się ubrania oversizeowe. Być może akurat to rozwiązanie będzie idealnym pomysłem dla nas.

 

Obecnie flausz możemy łączyć ze wszystkim. Jedynym ograniczeniem jest nasza wyobraźnia. Warto więc eksperymentować, a być może odnajdziemy nowy, ulubiony styl.