espadryle

Jak stylizować espadryle damskie?

Espadryle damskie to buty, które cieszą się popularnością już kilka sezonów. Co więcej, nic nie wskazuje na to, że szybko wyjdą z mody. Oprócz tego, że prezentują się znakomicie na nodze, są również bardzo wygodne. Zastanawiasz się jak je stylizować? Oto kilka rad, które Ci w tym pomogą. 

1. Łącz kolory – tutaj nie ma ograniczeń

W tym roku hitem sezonu są pastele, a na wybiegach królują kolory takie jak róż, fiolet oraz błękit. Dodatkowo nie ma nic modniejszego niż total look. Lubisz być na bieżąco z najnowszymi trendami prosto z pokazów mody? Jeśli tak, to zdecydowanie musisz zaopatrzyć się w unikalną parę espadryli damskich. Co więcej, szukając odpowiedniego dla siebie koloru, sprawdź na początku swoją szafę. Zobacz, których kolorów masz najwięcej i z czym najlepiej będzie Ci zestawić Twoją parę butów espadryli damskich, uzyskując w ten sposób swój total look.

espadryle

2. Postaw na sukienki

Oprócz stylizacji w jednym kolorze, projektanci mody w swoich kolekcjach postawili na zwiewne białe sukienki. Zapowiada się, że będzie to kolejny hit sezonu. Tym samym, idealnym dopełnieniem do białej sukienki będą espadryle damskie. W przypadku takiej stylizacji  warto postawić na neutralną paletę barw – szarości, beże lub brązy. Połączenie tych kolorów sprawi, że Twoja stylizacja będzie zarazem klasyczna oraz modna. 

3. Nie zapominaj o modnych wzorach

Pojawiające się co roku nowe trendy we wzorach to nieodłączny element zmieniających się kolekcji. W tym roku modnym wzorem okazały się być kwiaty. Nowością jest jednak zestawianie ze sobą różnych wzorów kwiatów w różnych kolorach. Dobierając espadryle damskie do stylizacji, warto postawić na barokowy misz-masz, czyli łączenie ze sobą różnych motywów kwiatowych.

Pamiętaj, że Twoje stylizacje wcale nie muszą być nudne! Buty espadryle damskie mogą być świetnym dodatkiem do Twojego looku, wystarczy zastosować kilka prostych rad, które ułatwią Ci wiele modowych decyzji!