Kultowy plecak damski

Panie, które kochają nosić plecaki na co dzień mogą być spokojne – w nadchodzących miesiącach ten dodatek będzie niezwykle modny na polskich ulicach. Mnóstwo kobiet (zarówno tych młodych, jak i dojrzałych) chętnie będzie nosiło plecaki na co dzień do pracy, na zakupy, na spotkania ze znajomymi, jak i na wieczorne wyjścia. Jaki model więc sprawdzi się najlepiej? Poniżej kilka sprawdzonych wskazówek.

Idealny model na co dzień


Plecaki Vans bezapelacyjnie wyróżniają się tym, iż można je zestawiać z każdą stylizacją i świetnie się sprawdzają w wielu okolicznościach. Zarówno panie, jak i panowie bez problemu w wielu sklepach znajdą model, który doskonale będzie wyglądał do jeansów, t-shirtu i trampek, jak i sprawdzi się w stylizacjach typowo sportowych (np.: na wycieczkach poza miasto lub przy wspinaczkach górskich). Można także znaleźć idealny plecak, który będzie pasował na wieczorne wyjścia. Producenci bowiem stworzyli przynajmniej kilka takich eleganckich, skórzanych modeli, które idealnie wyglądają także do wyjściowych zestawów.

Plecaki Vans – jakie modele będą na topie?


Styliści radzą, by postawić na klasykę. Prosty model wykonany z naturalnej lub ekologicznej skóry w średnim wymiarze będzie jak najbardziej strzałem w dziesiątkę. Najlepiej jest postawić na prostokątny lub kwadratowy fason, który tak naprawdę nigdy nie wychodzi z mody. Im mniej kieszonek, ozdobników w postaci zamków, cekinów, dżetów, frędzli – tym zdecydowanie lepiej. Taki plecak Vans posłuży swoim użytkownikom przez dłuższy okres czasu. I na taki plecak Vans warto wydać zdecydowanie więcej.