Kurtka przejściowa na jesienne słoty

Czasem słońce, czasem deszcz – to najkrótsza, ale najtrafniejsza charakterystyka wiosny i jesieni. Jaką kurtkę wybrać na takie dni? 

Bomberka – hit ostatnich lat


Bomberka na wiele lat zniknęła z wybiegów i ulic, by kilka lat temu znowu o sobie przypomnieć. Kiedyś klasycznie czarna, bądź khaki, dziś w nowej odsłonie wprost nie do poznania. 

Kurtki przejściowe damskie bomberki to kurtki na każdą okazję. Elegancie, kolorowe, w kwiaty, z oldskulowymi naszywkami, z orientalnym haftem, bądź wzorem zupełnie nie przypominają klasycznych bomberek sprzed lat. Dziś bomberka może być idealną damską kurtką jesienną do eleganckiej stylizacji, jak i do niezobowiązującego wyjścia na miasto. 

Kurtki pikowane – zawsze na czasie


Pikowana damska kurtka jesienna to już klasyk. Z cieplejszą podszewka sprawdzą się na te chłodniejsze dni i dłuższe wyjścia. Wyglądają elegancko i klasycznie świetnie sprawdza się do pracy, na formalne spotkanie, czy na wyjście do kina. 

Parka – do zadań specjalnych


Spacer z psem, czy wypad za miasto potrzebują konkretnych rozwiązań. Kurtka damska jesienna jaką jest parka jest idealna na takie wyjścia. Przedłużony stan oraz kaptur ochronią nas przed zimnem i słotą nawet w najsmutniejsze dni. Parka jest ciepłą kurtką, która świetnie sprawdzi się w takich warunkach. 

Wiosna i jesień potrafią być bardzo kapryśne. Zmienne warunki atmosferyczne potrafię być bardzo uciążliwe, chyba, że mamy dobra kurtkę przejściową damska idealną na zmienne pogody. Wtedy pogoda i jej kaprysy nic nie mogą nam zrobić.