Majtki_poporodowe — kopia

Majtki poporodowe a komfort i wygoda

Narodziny dziecka to najpiękniejsze wydarzenie w życiu każdej kobiety. Niemniej po porodzie potrzebuje ona sporo czasu, aby dojść do siebie. Doskonałym rozwiązaniem dla młodych mam są majtki poporodowe siateczkowe.

Komfortowe i wygodne majtki poporodowe

Dziś wielu producentów wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wszystkich kobiet, które urodziły dziecko oferuje wygodne podczas noszenia figi poporodowe siateczkowe wielorazowego użytku. Są one szyte z rozciągliwego materiału, dzięki czemu ułatwiają gojenie się krocza.

Tego typu bielizna jest zazwyczaj pozbawiona wszelkich haftów, koronek oraz ozdobnych detali, które mogłyby podrażniać kobiece okolice intymne. Ponadto majtki takie nie posiadają jakichkolwiek gumek, które mogłyby wrzynać się w pasie czy w okolicach pachwiny.

Wybierając odpowiedni rozmiar majtek poporodowych z siateczki każda kobieta może mieć stuprocentową pewność, że w tych trudnych chwilach będzie czuć się komfortowo i wygodnie.

Wygodne majki poporodowe z bawełny

Decydując się na zakup majtek poporodowych warto postawić na model uszyty ze stuprocentowej bawełny. Materiał ten jest bowiem bardzo delikatny i miły w dotyku oraz nie uciska i nie gryzie podczas noszenia.

Bawełna to w pełni naturalne tworzywo, które jest w stu procentach bezpieczne dla skóry. Zapewnia ono prawidłową wentylację intymnych okolic.
Wybór bielizny poporodowej dla kobiet jest na rynku ogromny, zatem każda z nich może wybrać odpowiednią dla siebie.