buty na wiosnę

O czym należy pamiętać kupując buty przez internet

Zakupy online to obecnie bardzo popularna forma uzupełniania garderoby, w której lubują się zarówno panie jak i panowie. Nic dziwnego, gdyż na portalach społecznościowych wyświetla się wiele kuszących ofert, a internet jest prawdziwym skarbcem, jeśli chodzi o stylowe buty dla kobiet i mężczyzn. O czym warto pamiętać przy zakupach obuwia online?

Dopasowanie rozmiaru

Należy pamiętać, że „rozmiarówka” obuwia jest bardzo niejednolita. Zazwyczaj w sklepach online podany jest rozmiar wkładki w centymetrach. Przy doborze rozmiaru, warto sugerować się właśnie tym parametrem. Jak to zrobić? Nic prostszego. Do pomiaru należy przygotować kartkę, długopis i linijkę/ miarkę krawiecką. Kartkę trzeba położyć na podłodze i odrysować na niej gołą stopę. Następnie mierzymy długość od palucha do pięty. Do wyniku warto dodać koło dwóch centymetrów (może być mniej lub więcej, w zależności od preferencji). To pozwoli na wygodne ułożenie stopy, brak obtarć i odcisków. Tym sposobem zmieści się skarpetka, a stopa pod koniec dnia nie będzie wymęczona. Szczególnie ważne, jeśli ma się tendencję do opuchniętych stóp.

Przesyłka, zwroty, reklamacje

Chcąc kupić modne obuwie damskie czy męskie przez internet, warto sprawdzić zawczasu formę przesyłki oraz upewnić się jak wygląda kwestia reklamacji produktu. Zamawiając buty damskie online, trzeba liczyć się z faktem, że ostatecznie mogą nie pasować. Na szczęście wiele sklepów ma rozbudowany i bardzo prosty system zwrotów. Czasem nawet nie trzeba ponosić żadnych kosztów. Niekiedy jest to tak łatwe, że można zamówić kilka różnych par, a decyzję podjąć po przymiarkach w domowych warunkach. Warto jednak dowiedzieć się jak to wygląda przed zakupem. Warto, aby cieszyć się modnym obuwiem! Bogatą ofertę obuwia dla kobiet na wiosnę oferuje sklep online DeeZee.pl, warto jednak zaznaczyć, że marka weszła również na rynek ukraiński i zakupów można dokonać również tutaj: https://deezee.com.ua