Bielizna wyszczuplająca – jak wybrać dobrze?

Bielizna wyszczuplająca jest przeznaczona na specjalne okazje. Warto ją wybrać, gdy pragniemy wyglądać idealnie, a warunki naturalne nie zawsze nam na to pozwalają. O czym należy pamiętać, wybierając bieliznę korygującą?

Jak dobrać odpowiedni rozmiar?

Panie, które szukają bielizny wyszczuplającej, często chcą kupić jak najmniejszy rozmiar, by ukryć swoje niedoskonałości. Nie jest to dobre rozwiązanie.

Wybierając rozmiar bielizny korygującej, należy skoncentrować się na tych rozmiarach, które nosimy zawsze. Bielizna wyszczuplająca, która będzie zbyt mała, uwypukli boczki, fałdki i zniekształci sylwetkę. Nie ukryje, a podkreśli niedoskonałości. Nie takiego wyglądu oczekuje kobieta!

Warto pamiętać, że bielizna wyszczuplająca dosyć mocno obciska ciało. Gdy kobieta wybierze mniejszy rozmiar niż powinna dyskomfort może być naprawdę duży. Dodatkowo efekt nie będzie zadowalający. Wybierając bieliznę wyszczuplająca w odpowiednim rozmiarze kobieta zapewni sobie zarówno elegancki wygląd, jak i komfort użytkowania.

Jakie są rodzaje bielizny wyszczuplającej?

Wybór bielizny wyszczuplającej jest naprawdę duży. Każda z pań, która chce ukryć defekty figury, znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

Panie, które chcą ukryć większy brzuszek, powinny wybierać body, które nie tylko wyszczupli talię, ale również pięknie ułoży biust. Panie, które mają szersze uda, powinny zwrócić uwagę na wyszczuplające majtki, które nie tylko mają wyższy stan, ale przede wszystkim dłuższe nogawki. Dzięki temu uda będą smukłe i zgrabne.

Warto również wybrać halkę wyszczuplająca, która jest świetną propozycją dla pań o figurze gruszki lub jabłka. Halka wymodeluje brzuch, podkreśli talie i uda. Jest to idealna propozycja dla kobiet, które chcą nosić sukienki. Halka modelująca jest propozycją do pracy, jak i na większe wyjścia. Warto dobierać ją do sukienek, w których figura jest podkreślona.

Panie, które mają większy biust powinny zwrócić uwagę na staniki typu „minimizer”, które spłaszczą i równomiernie rozłożą biust tak, że będzie wydawał się mniejszy.

Wybierając bieliznę wyszczuplająca koniecznie należy zwrócić uwagę na materiał, z którego została wykonana. Tylko dobre tkaniny zapewnią odpowiednie podtrzymanie ciała i jednocześnie będą przepuszczały powietrze. Jest to niezmiernie ważne, gdyż materiał, który klei się do ciała i wchłania pot jest wyjątkowo niekomfortowy.

Bielizna wyszczuplająca najczęściej jest wykonana z nylonu, poliestru, poliamidu oraz elastyny. Ważne są również domieszki materiałów naturalnych, które zwiększają komfort użytkowania.