Bluza męska z kapturem – uniwersalna podstawa stylizacji.

Bluza z kapturem to niepodważalnie jeden z najbardziej klasycznych i funkcjonalnych elementów męskiej garderoby. Dzięki swojemu charakterowi sprawdzą się doskonale zarówno na co dzień jak i na wieczorne wypady czy ogniska ze znajomymi. Bluza wyposażona w kaptur nada się zarówno na chłodniejsze, letnie wieczory, mroźne, zimowe dni jak i na deszczowe jesienne poranki. Jak wybrać bluzę męską z kapturem, która będzie dobrze się prezentowała przez długie miesiące a nawet lata użytkowania? Oto kilka praktycznych wskazówek i porad.

Jaki kolor bluzy wybrać? Klasyczny a może nieco bardziej ekstrawagancki?

Wszystko zależy tak naprawdę od nas samych i od tego, z jakim stylem ubioru się utożsamiamy. Jeśli lubujemy się w klasycznych i prostych stylizacjach lepiej będzie postawić na bluzę męską w uniwersalnych i stonowanych kolorach, na przykład:

  • szarym
  • kremowym
  • białym 
  • czarnym.

Bluzy w tych kolorach będą stanowiły doskonałą podstawę do stworzenia wyjątkowej stylizacji.

Jeśli jednak jesteśmy osobą która lubi być widoczna i wyróżniać się w tłumie, możemy zaszaleć i postawić na ciekawsze i bardziej nietypowe kolory bluzy z kapturem. Doskonałym wyborem będą jaskrawe i neonowe barwy, takie jak żółty, zielony czy pomarańczowy, a także ciekawe i różnorodne wzory, na przykład kraty, paski czy duże nadruki.

Materiał i tkanina a wygoda.

Bardzo istotną rzeczą podczas wybierania bluzy z kapturem jest również materiał, z jakiego jest ona wykonana. Czasami już sam dotyk ubrania pozwala stwierdzić, czy będzie się ono dobrze nosiło, nie będzie podrażniało skóry ani się mechaciło. Kiedy jednak nie potrafimy stwierdzić tego po dotyku materiału, warto zapoznać się z metką znajdującą się wewnątrz bluzy i przeczytać, jaki skład ma materiał z jakiego została ona wykonana.

Bluzy męskie z kapturem dostępne na stronie https://supersklep.pl/bluzy/meskie