Co musisz wiedzieć o koszulkach NASA?

Kosmos – któż choć raz nie chciał poczuć się jak astronauta i zobaczyć planetę Ziemia z wysokości Międzynarodowej Stacji Kosmicznej? Mimo że zaszczyt ten spotyka jedynie nielicznych, to fani aeronautyki i kosmicznych przestworzy nie powinni rozpaczać – z myślą o nich zostały przygotowane specjalne gadżety.

Mowa tu, rzecz jasna, o koszulkach NASA. Akcesoria te pozwolą pokazać swoje upodobanie do astronomii i statków kosmicznych oraz podkreślić swoje zainteresowanie pracą Narodowej Agencji Aeronautyki i Przestrzeni Kosmicznej.

Materiał i wykonanie

Koszulka NASA wykonana jest z najwyższej jakości materiałów. Najważniejszym składnikiem jest bawełna, która zapewnia przyjemną w dotyku fakturę produktu. Koszulki takie dzięki swoim cechom są łatwe do utrzymywania w czystości i prasowania. Występują one w standardowym przedziale rozmiarów, czyli od małych (S – small) do bardzo dużych (XL – Extra Large).

Wzory

Cechą, która łączy wszystkie koszulki z tej serii jest umieszczone na nich logo NASA. Czasem jest to jedynie zwykły napis na czarnym tle. Najczęściej jednak jest on umieszczany na tle wycinka przestrzeni kosmicznej, czym odwzorowuje faktyczne logo Narodowej Agencji Aeronautyki i Przestrzeni Kosmicznej. Niekiedy wypuszczane na rynek są nawet specjalne edycje takich produktów. Jedną z nich jest koszulka z napisem NASA na tle Marsa.

Dla kogo takie gadżety?

Koszulki takie świetnie sprawdzają się jako prezent dla każdego fana programów kosmicznych, rakiet, czy działalności Międzynarodowej Stacji Kosmicznej. Stanowią one bardzo dobry wybór jako upominek na urodziny, ale także Wielkanoc, czy święta Bożego Narodzenia.

Koszulka NASA męska dostępna na stronie https://www.frogles.pl/product-pol-3903-Koszulka-meska-NASA-Black-Flag.html