Fly London – buty

Czas wyprzedaży w sklepach odzieżowych zwiększa zainteresowanie osób, które potrzebują nowych sukienek, spódnic, spodni, podkoszulków, bluz czy par butów przy okazji zmieniającej się pory roku. Jest to okazja, żeby nabyć wymarzone części garderoby za niewielką sumę.

Promocyjne ceny obuwia?

Promocje występują w różnych sumach – 15%, 30%, 50%, 70%, a nawet 80% na poszczególne ubrania.

Szczególnie istotne są te dotyczące butów, gdyż zmiana pór roku wiąże się z koniecznością zmiany obuwia na nieco bardziej przystępne.

Buty damskie z promocji jak ta: https://arturovicci.pl/promocje można dopasować na odpowiednich portalach internetowych. Można wybrać odpowiedni styl, wysokość przeceny, kolor, markę, czy sklepy, w których są one dostępne.

Popularne są m.in. buty od Fly London. Czółenka, czy sztyblety, które kosztowały 479 złotych, teraz są możliwe do kupienia za jedyne 191 złotych. Buty z asortymentu Fly London cechuje bogactwo kolorów. Można otrzymać zarówno czerwone, jak i czarne sztyblety, dla odmiany czółenka są dostępne tak w kolorze jaśniejszym, a także ciemniejszym. Z kolei czarne botki można nabyć już za 215 złotych.

Fly London oferuje także bardzo modne i długie, czarne kozaki, które są możliwe do kupienia już za 319 złotych, zamiast za 799 złotych jak dotychczas. Podane wyżej ceny produktów uwzględniają przecenę na poziomie 60%. Sandały damskie po 40% przecenie można nabyć już w granicach 275 złotych.

Klientki na pewno zachęcą bardzo eleganckie półbuty, które po zniżkach można nabyć za jedyne 183,60 złotych, zamiast 459 złotych, jak do tej pory.