lekka damska koszulka idealna na noc

Jaka koszulka nocna dla kobiet plus size?

Koszulka nocna dla kobiet plus size powinna być przede wszystkim prawidłowo dopasowana do figury. Najważniejsze jest to, aby nie powodowała ona dyskomfortu oraz ucisku. Nie może również ograniczać ruchów podczas snu. Nieprawdą jest, że bielizna nocna w większym rozmiarze wygląda mało atrakcyjnie. Bez większego problemu znajdziemy modele seksowne, które podkreślą wyjątkowe krągłości. Czasami warto zajrzeć jest nie tylko do sklepów stacjonarnych, ale również internetowych.

Koszulki nocne z odcięciem pod biustem

Damskie koszulki nocne z odcięciem pod biustem (kupisz tu) mogą prezentować się wyjątkowo apetycznie na kobietach posiadających zbędne kilogramy. Podkreślają one wszystkie atuty sylwetki. W przypadku dużego biustu dobrze jest postawić na model, który podtrzymuje piersi. Może posiadać on wszyte miseczki, które stanowią doskonałe podparcie.

Wybierając koszulką nocną z ocięciem pod biustem należy szczególną uwagę zwrócić na rozmiar. Zbyt mały model nigdy nie będzie prezentować się dobrze. Istotne jest to, aby obwód pod biustem nie był zbyt ciasny. Z drugiej jednak strony nie może być on zbyt duży ponieważ będzie się przesuwał do góry np. podczas podnoszenia rąk.

Koszulki nocne w kształcie litery A

Jeśli naszą zmorą jest zbyt duży brzuch i szerokie biodra, to warto postawić na damską koszulkę nocną w kształcie litery A. Modele rozszerzające się ku dołowi skutecznie zatuszują zbędne kilogramy. Optycznie wyszczuplą one sylwetkę, co z pewnością doda pewności siebie.

Szczególną uwagę warto jest zwrócić na koszulki posiadające zdobiony dół. Mogą one być ozdobione koronką, haftem, czy też inną aplikacją. Wszystko zależy od osobistych upodobań. Takie modele sprawdzą się zarówno na co dzień, jak i specjalne okazje. Nie muszą one kosztować majątku, jednak podczas zakupu należy dokładnie sprawdzić skład materiałowy.