czerwony biustonosz

Jaki stanik najchętniej kupują przyszłe mamy?

Kobiety, które lada chwila zostaną mamami bardzo często wcześniej zaopatrują się w dobre komplety bielizny, które mają im posłużyć w pierwszych miesiącach po urodzeniu dziecka. W tym czasie jak wiadomo wiele pań karmi swoje dzieci piersią, tym samym chcą one zadbać o to, by ich biust znajdował się w dobrym, elastycznym staniku, który jednocześnie będzie elegancki i modny. Jaki biustonosz wybrać?

Biustonosz z fiszbinami dla karmiącej

Jak się okazuje w praktyce, zakup biustonosza dla karmiącej mamy jest dość sporym wyzwaniem. Dlaczego? Mimo iż wielu producentów w swojej ofercie ma takie modele, to jednak często są one dość proste, minimalistyczne, więc niekoniecznie podobają się młodym kobietom. Warto więc poszukać modelu, który nie tylko będzie bardzo dobrze wykonany, ale który również zachwyci panie swoim designem. Modny, nowoczesny biustonosz z fiszbinami dla karmiącej w kwiatki, motywy zwierzęce, w paski, kropki lub inne printy może okazać się strzałem w dziesiątkę. Również warto wybrać model w dość modnym, jednolitym kolorze. Na topie zdecydowanie są staniki w kolorze różu, fuksji, czerwieni, w granacie oraz w barwach zieleni.

Miękki, elastyczny i komfortowy

Panie coraz częściej inwestują w wygodną, komfortową bieliznę, która sprawia, że szybko zapominają, iż mają cokolwiek na sobie. Doskonale wiedzą o tym doświadczeni producenci bielizny, gdyż z roku na rok starają się sprostać oczekiwaniom pań i tworzą subtelne, nowoczesne biustonosze z miękkich dla skóry, naturalnych tkanin. Oprócz materiału ważne jest także precyzyjne wykonanie takiego stanika. Biustonosz z fiszbinami dla karmiącej powinien idealnie podnosić biust oraz modelować piersi. Mamy karmiące zwracają również uwagę na to, czy staniki są otwierane tak, by można było wygodnie, bez ściągania go nakarmić maleństwo.