elegant man

Jakie brogsy męskie są w modzie?

Na półkach sklepowych można znaleźć bardzo wiele męskich brogsów, dlatego też warto dowiedzieć się, które modele są obecnie w modzie i na co zwracać uwagę przy ich zakupie. Dzięki naszym cennym wskazówkom dowiedzą się Państwo, jak prawidłowo nosić brogsy.

Na jakie modele postawić?

W obecnym sezonie rekordy sprzedaży biją przede wszystkim koniakowe brogsy, które po dłuższej przerwie ponownie powracają do mody. Są to bardzo uniwersalne półbuty, które idealnie pasują nie tylko do młodszych mężczyzn, ale również do nieco starszych Panów. Z praktycznego punktu widzenia buty tego typu są najlepszym wyborem dla osób, które chcą umiejętnie połączyć elegancję z codziennym luzem. Brogsy o stylu rustykalnym pasować będą praktycznie do wszystkiego, dlatego też warto mieć je w swojej szafie.

Do czego nałożyć brogsy?

Najbezpieczniejszym wyborem dla większości mężczyzn będą oczywiście jasnobrązowe półbuty, które pasować będą do większości kolorów ubrań. Pamiętać należy jedynie o tym, aby nie zakładać ich do czarnych i ciemnoszarych kreacji. Koniakowe brogsy pasować będą nie tylko do jeansów, ale również do modnych chinosów z marynarką. Nie można zapominać także o formalnych garniturach, do których dość ciężko jest dopasować luźniejsze obuwie. Wybierając nową parę butów warto zwrócić uwagę przede wszystkim na detale. Skóra na wysoki połysk i zgrabne kopyto znacząco podwyższa formalność obuwia. Gruba podeszwa i matowa skóra z kolei obniża formalność butów.