Koszulka kocham moją dziewczynę – prezent nie tylko na walentynki

Pewnie wielu panów zastanawia się, jak zaskoczyć swoją drugą połówkę podczas walentynek. Rozwiązaniem może okazać się prezent nieco zabawny, przewrotny i po prostu pasujący do tego obchodzonego na luzie święta.

Gdy zbliżają się walentynki, czy na przykład dzień kobiet, warto pomyśleć o czym nietypowym, o czymś, czego nasza dziewczyna zwykle nie dostaje. Ciekawym pomysłem jest zakup dwóch podkoszulek – dla niej z napisem „kocham mojego faceta”, a dla niego „kocham moją dziewczynę”. To bez wątpienia będzie bardzo dobrze odebrane, ponieważ odrobina humoru potrzebna jest każdemu z nas.

Nietypowe rozwiązania

Kocham moją dziewczynę
Koszulka z napisem: Kocham moją dziewczynę

Tego typu koszulki dostępne są chociażby w sklepach internetowych i na pewno są ciekawszym i bardziej twórczym prezentem, niż na przykład kwiatki czy wino. Warto od czasu do czasu pokusić się o odrobinę oryginalności, a nasze starania na pewno zostaną docenione. W końcu „kocham moją dziewczynę” to wspaniałe hasło, które powinniśmy powtarzać bez końca, również na noszonej przez nas koszulce.

Szukaj inspiracji

Gdzie jednak szukać pomysłów na nietuzinkowe prezenty walentynkowe? Chociażby w internecie i działających tam sklepach internetowych. Produkuje się obecnie dziesiątki ciekawych gadżetów, które doskonale sprawdzają się w roli prezentu. Niektóre z nich mogą być na przykład personalizowane, co dodaje im osobistego charakteru – to dopiero ciekawy pomysł na upominek dla najbliższej nam osoby!