Warszawa

Coś dla prawdziwych kibiców – Koszulka Syreni Gród

Nosząc koszulki z określonymi nadrukami, identyfikujemy się z określoną grupą, czy reprezentujemy swoje poglądy na dany temat. Nic więc dziwnego, że tego typu produkty cieszą się coraz większą popularnością.

Syreni Gród
Warszawa – Syreni Gród

Kibiców warszawskiej Legii jest bardzo dużo nie tylko w naszej stolicy, ale również w innych miastach. Nic więc dziwnego, że chcą oni pokazywać swoje przywiązanie do ukochanego klubu, a jednocześnie do Warszawy jako miasta. Ciekawym pomysłem na manifestowanie swoich poglądów i sympatii jest koszulka z nadrukiem „syreni gród”, która odnosi się właśnie do wspomnianego już klubu piłkarskiego oraz miasta stołecznego.

Symbol

Warszawska Syrenka jest symbole nieodłącznie kojarzącym się ze stolicą naszego kraju. Nic zatem dziwnego, że stała się bohaterką licznych grafik, które pojawiają się na przykład na odzieży – szczególnie na podkoszulkach i bluzach. Gdy widzimy kogoś noszącego jej podobiznę, natychmiast wiemy, że albo pochodzi z Warszawy, albo jest z tym miastem blisko związany. Prosty i jednocześnie wiele mówiący przekaz.

Zawsze z drużyną

„Syreni gród” to jasne nawiązanie do Warszawy, ale pojawiające się na podobiźnie kolory i symbol warszawskiego klubu piłkarskiego to jednocześnie nawiązanie do społeczności kibicowskiej, która w naszym kraju jest bardzo aktywnie działającą grupą społeczną. Noszenie takie koszulki pozwala na szybkie rozpoznanie osoby, która identyfikuje się ze swoim klubem i z miastem, z którego pochodzi.