nike stefan janoski

Obowiązkowe obuwie dla miłośników skateboardingu

Jazda na deskorolce to nie tylko forma ekstremalnego sportu, to także rodzaj  młodzieżowej subkultury. To wyjątkowy sposób na życie, który wymaga niezwykłej sprawności fizycznej, świetnej kondycji i odwagi.  Niezwykle widowiskowe wyczyny deskarzy wymagają  więc najwyższej klasy sprzętu i profesjonalnego obuwia. Model, który został specjalnie zaprojektowany i  stworzony dla skateboarderów  reprezentują buty  Nike Stefan Janoski.

Czy to tylko streetwear czy coś więcej?

Buty to nieodzowny element każdego deskarza. Muszą być więc absolutnie  designerskie i podkreślać wyjątkowy deskorolkowy look. Takie są właśnie trampki stworzone przez firmę Nike a zaprojektowane min przez Stefana Janoskiego. Ich klasyczny, smukły  design gwarantuje, że nigdy nie wyjdą one z mody i zawsze będą oznaką dobrego smaku. Ze względu na to, że  buty  wykorzystywane są do uprawienia sportu wymagającego ogromnej aktywności w warunkach zewnętrznych muszą one  gwarantować bezpieczeństwo i komfort skatera. W tym celu producenci zastosowali wiele nowoczesnych rozwiązań. Są to:

nike stefan janoski
  • technologia Nike Zoom Air, dzięki której udało się  doskonale zamortyzować  wstrząsy podczas wykonywania tricków
  • zastosowanie wulkanizowanej pogrubionej gumy w podeszwie buta zapewniającej dodatkowo większą przyczepność do podłoża
  • niska konstrukcja buta umożliwiająca swobodne ruchy bez uciskania kostki
  • syntetyczny, przewiewny  materiał doskonale przylegający do stopy

Dla kogo są trampki  Nike Stefan Janoski?

Oczywiście dla aktywnych, wysportowanych  lubiących atrakcyjny look skaterów. Ze względu jednak na ich atrakcyjny design i wyjątkową wygodę użytkowania  będą też  częścią casualowego ubioru miłośników dobrego miejskiego stylu.