Poliestrowe koszulki Disney – czy warto?

Poliestrowe koszulki coraz częściej pojawiają się na półkach sklepowych, dlatego też tym bardziej warto dowiedzieć się o nich nieco więcej. Z niniejszego artykułu dowiedzą się Państwo, jakie największe zalety mają poliestrowe koszulki dziecięce i czy w rzeczywistości warto na nie postawić.

Co warto wiedzieć?

Tajemniczy poliester to nic innego jak popularne włókna syntetyczne, które nie gniotą się tak bardzo, jak naturalne tkaniny i co najważniejsze są łatwe w pielęgnacji. Poliester może pochwalić się także stabilnością kształtu oraz dość wysoką odpornością na marszczenie. Do kluczowych zalet należy zaliczyć przystępną ceną i wytrzymałość. Poliestrowe koszulki Disney bardzo szybko wysychają i mogą pochwalić się niską przepuszczalnością powietrza. Godne polecenia są koszulki Disney poliestrowe z domieszką naturalnej bawełny albo wiskozy.

Kolorowe koszulki dziecięce

Poliester jest jedną z tych tkanin, którą można znakować nie tylko sitodrukiem, ale również drukiem cyfrowym, foliami i termotransferem. Z praktycznego punktu widzenia oznacza to, że producenci są w stanie przygotować ciekawe koszulki z postaciami z bajek i filmów. Godne polecenia są także koszulki z dodatkiem elastanu. Mowa tutaj oczywiście o popularnym włóknie syntetycznym, które może pochwalić się większą trwałością i dużą rozciągliwością. Elastan jest odporny na pot i różnego typu detergenty. Pamiętać należy jedynie o tym, że elastan niestety dyskwalifikuje odzież do znakowania. Wynika to oczywiście z tego, że nadruki się rozciągają i mają tendencję do pękania.

Koszulki Disney dostępne na https://www.frogles.pl/pol_m_Licencje_GADZETY-Z-BAJEK_Disney-604.html