Ubrania Prosto – co oferuje ta popularna marka odzieżowa?

Marka Prosto osiągnęła duży sukces na polskim rynku odzieżowym. Mimo że została założona przez osoby, które z modą miały niewiele wspólnego, szybko stała się jednym z ulubionych polskich producentów odzieży dla mężczyzn, a od pewnego czasu także dla kobiet. Co możemy znaleźć w ofercie tej firmy?

Ubrania eleganckie

W ofercie marki, można również od pewnego czasu znaleźć ubrania w eleganckim stylu, takie jak koszulki polo czy klasyczne spodnie. Chociaż wybór w tym zakresie nie jest zbyt zróżnicowany, marka stale pracuje nad wzbogacaniem swojej oferty, między innymi dzięki współpracy ze znanymi nazwiskami w świecie mody.

 

Ubrania dla kobiet

Od kilku lat, w ofercie marki Prosto można znaleźć także duży wybór różnego rodzaju ubrań damskich, do których należą przede wszystkim bluzy i koszulki, ale prócz nich również kurtki, spodnie i spodenki, a nawet sukienki czy spódnice!

 

Ubrania sportowe

Luźne bluzy i koszulki z nadrukiem to chyba najbardziej znane i chętnie kupowane ubrania Prosto. Oferują dużą wygodę oraz wysoką jakość materiału, dzięki czemu mogą być noszone przez długi czas. Oprócz nich, firma proponuje także sportowe kurtki czy wygodne spodnie.

 

Dodatki i akcesoria

Marka Prosto to także różnego rodzaju dodatki – czapki, torby biodrówki, plecaki czy portfele. Większość produktów reprezentuje charakterystyczny styl marki, tzw. „styl ulicy”, ukochany przez raperów oraz miłośników hip-hopu.

Ceny i wzory ubrań prosto możemy odnaleźć w ofercie sklepu SuperSklep.pl.