Wyglądaj dobrze zawsze i wszędzie

Czas pandemii sprawił, że o wiele więcej czasu spędzamy w domu. Zdalne nauczanie i praca sprawiają, że tak naprawdę wszystkie obowiązki możemy wykonać na naszym laptopie, nie opuszczając strefy naszego łóżka. Praktycznie cały dzień spędzając w piżamie, bo po co się starać skoro nikt nas nie widzi. A to nie prawda.

Ubierz się!

Może jednak warto wstać i się ubrać? Całe dnie spędzone w łóżku sprawiają, że dzień się rozmywa i mamy wrażenie jakby czas przeleciał przez nasze palce. A my nie zrobiliśmy nic produktywnego. A to wszystko przez to, że cały dzień spędziliśmy w piżamie. Starajmy się potraktować ten czas, tak jakbyśmy rzeczywiście wychodzili do pracy czy szkoły, jak w zwykły dzień tygodnia. Rano wstańmy, zjedzmy śniadanie, umyjmy się i ubierzmy. Nie włączajmy komputera od razu po przebudzeniu, jeszcze ze śpiochami w oczach. Dajmy czas na obudzenie naszemu organizmowi. 

Niekoniecznie musimy ubierać się w sztywną koszulę czy spodnie w kant, przecież jesteśmy w domu. Stawiajmy na wygodę. Odpowiednim rozwiązaniem będą bluzy vans i dresy. Wybór dobrych jakościowo, wykonanych z delikatnej bawełny ciuchów, sprawi, że czas spędzony przed komputerem minie szybko i komfortowo. Będziemy wtedy wyglądać schludnie i profesjonalnie, z większą chęcią do pracy. 

Dasz radę

To trudny czas dla nas wszystkich. Ale jeżeli teraz ułożymy sobie rytm stałego funkcjonowania, potem łatwiej będzie nam wrócić do normalnej codzienności. Inwestycja w jakościową bluzę sprawi, że na pewno przyda się też po okresie kwarantanny czy przy uprawianiu sportów.