dodatki męskie

Wygodne i klasyczne obuwie

Zazwyczaj kobiety i mężczyźni przywiązują dużą wagę do swojego ubrania i obuwia. Z pewnością nikogo nie dziwi fakt, że zwłaszcza w pracy czy podczas istotnych wydarzeń chcemy dobrze się prezentować i świetnie czuć. Nie bez znaczenia jest wtedy nasza stylizacja oraz makijaż. Buty powinny zapewniać nam maksimum wygody i komfortu. Chcemy wyglądać najlepiej jak to możliwe, ważny jest więc fason butów, kolorystyka oraz czystość.

Jakie buty wybierać do pracy

Kobiety najczęściej stawiają na szpilki lub obcasy na słupku, które są wygodniejszym rozwiązaniem. Jest jednak pewna alternatywa w postaci oxfordów, które dają maksymalny komfort. Nawet najlepiej wyważone i wyprofilowane szpilki, nie zapewnią tej wygody, którą dadzą dobre buty oksfordy. Jednak do nich najbardziej pasują proste spódnice o ołówkowym fasonie. To idealny dodatek do koszuli marynarek.

Formalna stylizacja – wygodne buty

Taki oficjalny styl w połączeniu z damskimi oksfordami daje w pełni formalny wizerunek, zapewniając najwyższy poziom komfortu. Jeśli zależy nam na utrzymaniu elegancji, najlepiej wybierać buty oxfordy wykonane z naturalnej skóry licowej. Ważne jest to, aby zapewnić im prawidłową pielęgnację, wtedy na długo pozostaną w dobrej formie. Naczelną zaletą butów wykonanych ze skóry jest fakt, iż stopa nie poci się. Są one bardzo wygodne i dopasowują się do kształtu stopy. Zazwyczaj są modelami trwałymi i odpornymi na uszkodzenia.