Chodaki birkenstock boston — z czym najlepiej je nosić?

Chodaki birkenstock boston są prawdziwym klasykiem, który możemy nosić bez przerwy przez cały rok. Za sprawą dodatkowego wkładu z miękkiej pianki zapewniają wysoki komfort noszenia i rozpieszczają nasze stopy przez cały dzień. Materiał wierzchni pod postacią miękkiej skóry welurowej przylega do stóp niczym druga skóra i dodaje temu obuwiu naturalnego charakteru. Z czym najlepiej je nosić? Odpowiedź znajduje się poniżej. 

Chodaki Birkenstock Boston — jaki ubiór do nich pasuje?

Chodaki Birkenstock Boston z uwagi na swoją zabudowaną konstrukcję, sprawdzą się idealnie w czasie chłodniejszych dni. Idealnie współgrają ze spodniami mającymi szerokie nogawki — nie tylko jeansami, ale też z tymi uszytymi z lejącego się materiału. Dla wielu osób nie do zaakceptowania może być nieco toporny wygląd modelu butów Boston. Zwolennicy tego obuwia podkreślają, iż ich najważniejszą zaletą jest prezencja, nie zaś design. Rano możemy wsunąć stopy w chodaki i praktycznie od razu jesteśmy gotowi do wyjścia poza dom.

Klapki Birkenstock Boston – siłownia dla naszych łydek

Czy możliwe jest połączenie przyjemnego z pożytecznym? Klapki Birkenstock udowadniają, iż tak. Pierwszy z modeli butów, który opuścił fabryki marki niemieckiej, stanowi kwintesencję filozofii Birkenów i uosobienie licznych badań nad schorzeniami stóp. Fason ten ma dwa paski z regulowaną klamrą i bardzo elegancką podeszwę. Zaprojektowano ją w taki sposób, żeby zwiększała ruch chwytany stóp — mięśnie łydek mogą się napinać i rozluźniać w czasie chodzenia — to znakomita gimnastyka dla naszych nóg.