Numer jeden wśród wytrzymałych i wygodnych plecaków, czyli Fjallraven Kanken

Na pierwszy rzut oka nie musi to wydawać się tak ważne, a jednak to, do czego pakuje się swoje rzeczy przed szkołą, pracą czy wyjazdem, może mocno wpłynąć na poczucie komfortu. Często zdarza się, że lista potrzebnego ekwipunku jest zdecydowanie za długa, żeby zmieścić się do torebki czy źle zaprojektowanego plecaka.

Na szczęście istnieją modele plecaków, które usprawniają codzienne wyprawy, zmieszczą wszystko, a przy tym noszą się świetnie. Jednym z nich jest plecak Kanken marki Fjallraven. To od kilku lat jeden z najpopularniejszych w Polsce modeli plecaków. Szwedzka marka Fjallraven zaprojektowała go w latach 70-tych dla dzieci.

Po paru dekadach plecak wpisał się świetnie również w potrzeby dorosłych i zyskał ogromne zainteresowanie. Stało się tak dzięki jego uniwersalności, pakowności i wytrzymałości. Istnieje w kilku wersjach kolorystycznych, są także różne pomniejsze odmiany Kankena, uzależnione od wymagań kupujących. Można wybrać na przykład:

  • klasyczny plecak Fjallraven Kanken
  • plecak Kanken Totepack z uchwytem, dzięki któremu może być noszony jak torba
  • plecak Kanken z większą kieszenią na laptopa

Fjallraven – plecak zaprojektowany w trosce o zdrowy kręgosłup

Przy wyborze plecaka warto kierować się tym, czy jest wyprofilowany w taki sposób, żeby kręgosłup nie ucierpiał przy noszeniu. Plecak marki Fjallraven został stworzony z myślą o zapobieganiu problemom z kręgosłupem u dzieci. Nigdy jednak nie jest za późno, żeby zadbać o ten obszar, dlatego mnóstwo dorosłych z całego świata korzysta z właściwości tego modelu.