cocomore

Asymetria w odzieży damskiej na przykładzie produktów Cocomore

Uniknięcie wszelkich niedoskonałości z jednoczesnym podkreśleniem kobiecych kształtów brzmi nieprawdopodobnie, a jednak jest możliwe m.in. za sprawą odzieży Cocomore. Asymetria w odzieży, szczególnie w dłuższych jej wariantach, sprawia, że nie jest potrzebne odpowiednie ustawianie się, a figura nadal będzie wyglądała fantastycznie.

Co się kryje pod pojęciem asymetrii?

Skosy, ścięcia lub inna budowa poszczególnych elementów stroju, które w domyśle powinny być lustrzanym odbiciem drugiej strony. To wszystko jest celowym zabiegiem wykorzystywanym przez największe domy mody od kilku sezonów. Takie stylizacje pozwalają na wyszczuplenie sylwetki, spłaszczenie brzucha lub podkreślenie biustu, a niekiedy na wszystkie trzy rzeczy równocześnie. Szczególnie dobrze można to zaobserwować na przykładzie sukienek Cocomore dostępnych np. tutaj.

Pomysły zaklęte w ubraniach

Kluczowe jest znalezienie odpowiedniego kroju, do czego niezbędna jest znajomość własnej sylwetki. Gdy dla kogoś liczy się spłaszczenie brzucha, warto sięgnąć po muślinową bluzkę z dłuższą tylną falbaną. Wszystkie panie, którym zależy na podkreśleniu talii, powinny wybrać z kolei sukienkę midi z rozcięciem, a do wyeksponowania biustu idealnie nada się wiązana bluzka z dekoltem. Trzeba jednak przede wszystkim pamiętać nie tyle o tym, co warto pokazać na swoim ciele, ile też o wyborze odpowiedniego materiału i rodzaju ubioru. Wszak nie tylko bluzki i sukienki posiadają swoje asymetryczne wersje, które można wykorzystać. W ofercie znajdą się też kardigany oraz swetry Cocomore.

W czym mogą pomóc asymetryczne ubrania?

  • wycięcia wydłużą oraz wyszczuplą nogi
  • wiązania w pasie podkreślą talię
  • odsłonięte ramię odchudzi obojczyki i ręce
  • krótkie bluzki z dłuższym tyłem spłaszczą brzuch